×
Hakkımızda Ürünler Referanslar Blog Kariyer İletişim

Ürünler

Anasayfa Ürünler

Product - Forx

FORX

 

Endüstri 4.0’ın önem kazandığı günümüzde robotik depo çözümleri için kilit parça niteliğinde olan otonom forklift aracımız Forx depo yönetimini optimize ederek üretkenliği ve lojistik sürecini hızlandırmaktadır. Ayrıca planlanan yolda ilerlerken endüstriyel alanlarda iş kazası riskini de en aza indirmektedir. Bu avantajlarla Forx, tekrarlayan işlerin yapıldığı depolarda, küçük ve dar alanlarda veya tam gün işlemlerin gerekli olduğu diğer endüstriyel alanlarda operasyonel verimliliği artırmaya katkıda bulunmaktadır. Özellikle fabrika yöneticilerine ekipman ve makinelere uzaktan erişim sağlayan akıllı fabrika ortamlarını benimsemiş üretim firmalarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

 

Tasarımında 2 adet lidar, 2 adet kamera, sesli ikaz sistemi, ledli yönlendirme farları, isg ışığı ve mavi spot ışığı bulundurarak İnsanlarla birlikte, depo alanlarında çalışmak için güvenli bir ortam oluşturur. 

Çalıştığı yerde harici bir bileşene ihtiyaç duymadan verilen intralogistik görevlerini yapar

Otomatik ve ergonomik akü değişim süreci sayesinde 7/24 çalışabilir.

 

“Yapabileceklerimiz hayallerinizle sınırlı”

 

İhtiyacınıza göre ürünlerimizi özelleştirmeye veya baştan size özel tasarım yapmaya hazırız. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile mekanikten elektroniğe, yazılımdan kullanıcı deneyimine kadar olan tüm adımları baştan size özel tasarlayabiliriz. 

  Teknik Detaylar  

  FORX  

Ölçüler

  2300 x 1000 x 2500   

mm

Ağırlık ~600 kg
Taşıma Kapasitesi 1000 kg
Maksimum Hızı 1 m/s
Dönüş Yarıçapı 1,942 m
Konumsal Doğruluk + / - 10 mm
Pil Türü NMC
Pil Çalışma Süresi

6-8 saat

Şarj/Çalışma Süresi 1:4
Güvenlik

  3 x LIDAR,

1 x RGBD Kamera  

    AHRS IMU, LED Işık,    

2 Acil Durdurma ,

1 Ana Şalter(315A)