×
Hakkımızda Ürünler Referanslar Blog Kariyer İletişim

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Başarı hikayesi

Temelleri 2013 yılına dayanan çalışmalar ışığında kurulan MND Robotics şirketi bugün endüstriyel kararlı ürünler üreten bir firma haline gelmiştir. MND Robotics tarafından üretilen ürünler endüstrinin her alanında kendisine yer bulmaktadır.

MND Robotics olarak odağımız robotik ve otonom bir ekosistem geliştirmektir. Bu ekosistem bileşenlerinden en kritik olan mekatronik sistemlerini tamamen kendi kaynaklarımız ile ve tüm teknik tasarımına sahip olacak şekilde üretmekteyiz. MND Robotics, farklı çevrelerde görev alabilecek; tek bir merkezin ve/veya operatörün yönetebileceği heterojen otonom sürü sistemleri geliştirmektedir.

Üretilen mobil robot platformaları, çok ajanlı sürü mimarileri ile desteklenerek, verilen ana görevi en yüksek verimlilik, etkinlik ve beceri ile tamamlamaları sağlanmaktadır. Çevre ve iç veri akışının bir çıktısı olarak robotlar, kapasite ve imkanları dahilinde görevlere dahil olma, görevlerini değiştirme kararlarını alabilmektedirler. MND Robotics ihtiyacınıza yönelik olarak 500 kg’dan 10 tona kadar taşıma kapasiteli mobil robot platformları üretebilmektedir. Bu anlamda kendi segmentinde en geniş ürün yelpazesine sahip firmalardan biridir. MND Robotics ürünlerinin yanı sıra müşteriye özel çözümlerde üretmektedir. Farkını bu noktada ortaya koyan MND Robotics “Otonomi Ekosistemizini Gelin Birlikte Tasarlayalım” mottosuyla hareket etmektedir.